Aktuális állásajánlataink

"Jó szakértők, akikkel mindig elégedettek vagyunk " Ügyfél/IFLR1000
  • Ügyvédjelölt

    Ügyvédjelölteket keresünk szakmai csapatunkba.

    Elvárások:

    Az ideális jelentkező:

    • jogi tanulmányait 2015-ben / 2016-ban fejezte be cum laude vagy summa cum laude minősítéssel
    • kiemelkedő angol nyelvtudással rendelkezik mind szóban, mind írásban, valamint jól ismeri az angol jogi terminológiát; német vagy más idegen nyelv ismerete előnyt jelent
    • képes a csoport tagjaival együttműködni
    • képes nagy nyomás alatt is teljesíteni
    • ambiciózus és motivált
    • nemzetközi tanulmányok, LLM vagy egyéb tudományos tevékenység előnyt jelent
    • szakmai tapasztalat nem szükséges

    Amit ajánlunk:

    • különféle jogterületeket felölelő 28 fős szakmai csapat
    • nemzetközi háttér és "know-how"
    • kiváló munkakörnyezet
    • helyi és nemzetközi tranzakciók széles skálája
    • versenyképes fizetés

    Munkavégzés helye:

    • Budapest

    Kapcsolat:

    A fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzokat Drávai Gabriella várja a gabriella.dravai@lakatoskoves.hu e-mail címen.