Aktuális állásajánlataink

"A kapott szolgáltatás kiemelkedő volt" IFLR1000 (2014)
  • Ügyvédjelölt

    Ügyvédjelölteket keresünk szakmai csapatunkba.

    Az ideális jelentkező:

    • jogi tanulmányait 2016 / 2017-ben fejezte be cum laude vagy summa cum laude minősítéssel
    • kiemelkedő angol nyelvtudással rendelkezik mind szóban, mind írásban, valamint jól ismeri az angol jogi terminológiát; német, orosz vagy más idegen nyelv ismerete előnyt jelent
    • képes a csoport tagjaival együttműködni
    • képes nagy nyomás alatt is teljesíteni
    • ambiciózus és motivált
    • nemzetközi tanulmányok, LLM vagy egyéb tudományos tevékenység előnyt jelent
    • szakmai tapasztalat nem szükséges

    Amit ajánlunk:

    • különféle jogterületeket felölelő 42 fős szakmai csapat
    • nemzetközi háttér és "know-how"
    • kiváló munkakörnyezet, barátságos légkör
    • helyi és nemzetközi tranzakciók széles skálája
    • tréningek, képzések bel- és külföldön
    • versenyképes fizetés

    Munkavégzés helye:

    • Budapest, VII. kerület

    Kapcsolat:

    A fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzokat Drávai Gabriella várja a hr@lakatoskoves.hu e-mail címen.